KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848150

nr 1284 8150

John Carlsson

(1896-1979), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1963. Olja på pannå, 37x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:48:32

25/10 20:48:39 1      300 kr
28/10 18:43:32 2      Vinnande bud

John Carlsson

Läs mer om John Carlsson